Hodolanská 147/7, Olomouc
Po – Pá: 9:00 – 17:00
777 276 142

Elektronická objednávka

V rámci protikoronavirových opatření není možný maloobchodní prodej, proto jsme pro vás připravili možnost objednat si zboží elektronicky a poté si je vyzvednout osobně na prodejně nebo nechat doručit domů (dočasně z technických důvodů není možné doručení pomocí PPL).

Prozatím nemáme plnohodnotný eshop, proto nabízíme možnost telefonických konzultací na tel čísle 777 276 142 , případně si můžete vybrat zboží v katalozích našich dodavatelů, sepsat poptávku do formuláře níže a poté se s Vámi spojíme telefonicky či emailem s cenovou kalkulací a informacemi o dostupnosti zboží. Následuje platba a předání zboží. Prodej se řídí našimi obchodními podmínkami.

Důležité dokumenty

Obchodní podmínky
Reklamační řád
Formulář odstoupení do smlouvy

Jak u nás elektronicky objednat?

  1. Vyberte si z katalogů našich dodavatelů níže
  2. Vyplňte všechny povinné údaje (jméno, adresa, kontakt atd.)
  3. Vyberte si způsob dopravy: osobní odběr či PPLaktuálně z technických důvodů je možný pouze osobní odběr u nás na prodejně
  4. Vyplňte zboží, které chcete objednat – použijte pokud možno celý název výrobku, barvu, velikost, počet kusů, případně kód produktu
  5. Rovněž je možné udělat screenshot obrazovky a ten do formuláře přiložit jako přílohu.
  6. Obratem Vás budeme kontaktovat telefonicky či emailem s cenovou kalkulací, poté potvrdíme objednávku a domluvíme způsob platby a termín předání zboží.

Poptávkový formulář


    Z technických důvodů je momentálně možný jen osobní odběr.

    osobně - 0 KčPPL - od 200 Kč